قوانین و مقررات


شرکت زیست فناوری طیبا محصولات بیولوژی سلولی و مولکولی را به دانشگاهها و آزمایشگاهها و شرکت های دارای فعالیت های مرتبط ارائه مینماید.

با توجه به حساسیت محصولات ارائه شده، قوانین و مقررات زیر مورد توافق این شرکت و خریداران محصولات و خدمات میباشد.

شرایط خریداران محصولات و خدمات


1- کسانی که از محصولات و خدمات این شرکت استفاده میکنند به منزله پذیرفتن قوانین و مقررات ذکر شده است.

2- این شرکت قبل از هر درخواست خریدی مشخصات کالاها و خدمات خود را که حاوی نام کالا، کد کالا، شرکت تولید کننده، نوع بسته بندی و تعداد مورد درخواست است را در قالب پیش فاکتور به خریداران ارائه مینماید .

3- خریداران پس از مطالعه دقیق پیش فاکتور موارد مورد نظر خود را بصورت مکتوب و یا تلفنی تایید میکنند و شرکت با صدور فاکتور، فروش را قطعی میداند. هر گونه تغییری در فاکتور فروش منوط به رعایت قوانین مالی اداره دارایی و مالیات میباشد. در ضمن تمام هزینه های تغییر در فاکتور فروش بر عهده مشتری میباشد.

4- در صورتیکه کالاهایی برای خریدار از شرکت خارج شده باشد، عودت کالاها در صورتیکه عامل آن خارج از اشتباهات شرکت باشد، با هزینه مشتری و بعد از بررسی کالای برگشت داده شده توسط کارشناس شرکت امکان پذیر میباشد.

5- فاکتورهای فروش این شرکت دارای موعد تسویه میباشد که با خریدار توافق شده است. خریدار موظف است حداکثر تا روز موعد تسویه درج شده در فاکتور فروش بدهی خود را با شرکت تسویه نماید

6- هزینه ارسال کالا از محل شرکت تا محلی که خریدار مشخص میکند بر عهده خریدار است. در حال حاضر شرکت جهت کمک به کاهش هزینه ها برخی از هزینه های ارسال را پرداخت میکند